O NAS

Home » O NAS

PIKSTUDIO  jest cały czas rozwijającą się pracownią architektoniczną powstałą w 2006 roku z inicjatywy Kuby Kasprzaka i Pawła Pałkusa.


Pikstudio oferuje najwyższy poziom usług w zakresie projektowania wszelkiego rodzaju wnętrz oraz szeroko rozumianej architektury .Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Projektujemy wnętrza prywatne nowoczesne jak i klasyczne , przestrzenie użyteczności publicznej takie jak restauracje biura czy hotele. Zatrudniamy zespół młodych ale doświadczonych architektów i designerów . Współpracujemy z grafikami komputerowymi oraz specjalistami branż: konstrukcyjnej, sanitarnej ,elektrycznej, ppoż. oraz innych zależnych od specyfiki danego projektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i wymagań inwestora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz zapewniamy profesjonalny nadzór autorski .Podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc w branżowych szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą


Pracowania zapewnia profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Trzymamy piecze nad wykonawstwem od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu.Na swoim koncie mamy mnóstwo zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą ,jesteśmy laureatami nagród  i wyróżnień.Nasze projekty można oglądać w wielu publikacjach na łamach pism wnętrzarskich i architektonicznych.  


Zapraszamy do współpracy, Paweł Pałkus i Kuba Kasprzak