O NAS

Home » O NAS

ARCHITEKCI WNĘTRZ Z PIKSTUDIO

PIKSTUDIO  jest cały czas rozwijającą się pracownią architektoniczną powstałą w 2006 roku z inicjatywy Kuby Kasprzaka i Pawła Pałkusa.


Pikstudio oferuje najwyższy poziom usług w zakresie projektowania wszelkiego rodzaju wnętrz oraz szeroko rozumianej architektury. Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Projektujemy wnętrza prywatne nowoczesne jak i klasyczne, przestrzenie użyteczności publicznej takie jak restauracje biura czy hotele. Zatrudniamy zespół młodych ale doświadczonych architektów i designerów. Współpracujemy z grafikami komputerowymi oraz specjalistami branż: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, ppoż. oraz innych zależnych od specyfiki danego projektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i wymagań inwestora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz zapewniamy profesjonalny nadzór autorski. Podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc w branżowych szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą.


Pracowania zapewnia profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Trzymamy piecze nad wykonawstwem od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu. Na swoim koncie mamy mnóstwo zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą, jesteśmy laureatami nagród  i wyróżnień. Nasze projekty można oglądać w wielu publikacjach na łamach pism wnętrzarskich i architektonicznych.  


Zapraszamy do współpracy, Paweł Pałkus i Kuba Kasprzak