O NAS

Home » O NAS

PIKSTUDIO  jest cały czas rozwijającą się pracownią architektoniczną powstałą w 2006 roku z inicjatywy Kuby Kasprzaka i Pawła Pałkusa.


PIK Studio to profesjonalne biuro projektowe. Zajmujemy się projektowaniem architektury od unikatowych projektów indywidualnych po hotele oraz budynki wielorodzinne.

Projektujemy wnętrza w przestrzeniach publicznych, biurach  oraz wnętrza prywatne. Każdy z projektów tworzymy indywidualnie na potrzeby naszych klientów.

Tworzymy przestrzenie biurowe dopasowane do potrzeb firm. W całym procesie projektowym korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia. Obsługujemy budynki biurowe z ramienia zarządców budynków , deweloperów, jak i klientów korporacyjnych. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem powierzchni hotelowych oraz przestrzeni publicznych. Opracowujemy podstawowe wytyczne do programu funkcjonalno-użytkowego hotelu & wellnes. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu nowych przestrzeni jak i modernizacji istniejących obiektów hotelowych.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i wymagań inwestora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz zapewniamy profesjonalny nadzór autorski. Podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc w branżowych szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą.

Pracowania zapewnia profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Trzymamy piecze nad wykonawstwem od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu. Na swoim koncie mamy mnóstwo zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą, jesteśmy laureatami nagród  i wyróżnień. Nasze projekty można oglądać w wielu publikacjach na łamach pism wnętrzarskich i architektonicznych.


Zapraszamy do współpracy, Paweł Pałkus i Kuba Kasprzak