BIURA

Home » BIURA
 • EBF

  Pow. użytkowa budynku: 1000 m2
  Projekt - 2022 r.

 • WYDAWNICTWO TANIA KSIĄŻKA

  Projektując wydawnictwo zdecydowaliśmy się na odważne kolory i formy, które zestawiliśmy z industrialnymi akcentami podkreślającymi pofabryczny charakter miejsca – starą cegłą z rozebranej fabryki na ścianie i odkrytymi stropami z widocznymi na wierzchu instalacjami. Rolę dodatkowej dekoracji w przestrzeniach biura pełni sztuka: trójwymiarowe obrazy z TauArt sa tutaj wszechobecne i dodają pazura aranżacji.

 • WEST FORUM WROCŁAW

  Projekt Wnętrza Biurowca WEST FORUM we Wrocławiu naszego autorstwa to modernizacja oraz przebudowa starej przestrzeni. Nowy wizerunek WEST miał na celu uporządkowanie przestrzeni wspólnych oraz stworzenie miejsca przyjaznego dla najemców biurowca. Ścianę wejściową postanowiliśmy zaprojektować w mchu, w który wkomponowaliśmy panele dębowe oraz logo biurowca.

 • SKY ESTATE

  Budynek zlokalizowany na ul. Kruczej 16/22 nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa kamienica z lat 50, choć jej architektura do dziś robi ogromne wrażenie. Po drugie, o prestiżu tej lokalizacji świadczyć może jej najbliższe sąsiedztwo w postaci Sejmu, ministerstw i kluczowych instytucji państwowych.

 • ARS Thanea

  Za projekt wnętrz ARS THANEA nasza pracownia została nagrodzona w konkursie Property Design Awards 2016, jako najlepszy projekt biura w latach 2005-2015. Inwestorzy z firmy Arsthanea chcieli żebyśmy zaprojektowali biuro niebanalne. Przestrzeń przyjazną dla pracowników oraz klientów.

 • BUSSINES LINK STADION NARODOWY

  Business Link PGE Narodowy to projekt sztampowy PIK STUDIO. Największa przestrzeń cowrkingowa w Europie .Przestrzeń dla małych i dużych firm. Profesjonalna, kreatywna przestrzeń, w pełni wyposażone miejsca pracy o najwyższym standardzie. Decydując się na Business Link PGE Narodowy możesz pracować w jednej przestrzeni ze startupami, małymi i średnimi firmami oraz polskimi i globalnymi korporacjami.

 • KANCELARIA PRAWNA SADKOWSKI I WSPÓLNICY

  Projekt kancelarii prawnej był dla nas sporym wyzwaniem z uwagi na kształt i formę zadanej przestrzeni. Prace nad etapem układu funkcjonalnego, były konsultowane na bieżąco z inwestorem oraz pracownikami, którzy mieli w tych przestrzeniach pracować.

 • CEDET

  Biuro firmy Immobel Polnad , głównego inwestora nowego oblicza SMYKA. Ideą projektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni, która będzie wizytówką budynku. Inwestor liczył na bardzo nowoczesne oraz nowatorskie rozwiązania.

 • KORPORACJA BUDOWLANA DORACO

  Projekt Wnętrza Korporacji budowlanej Doraco to wynik współpracy pracowni PIKSTUDIO oraz inwestora , który chciał zbudować wyjątkowy obiekt. Budynek mieści się w Parku Oliwskim. Założeniem projektu biura o powierzchni około 1500m2 było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, miejsca ciepłego o charakterze domowym.

 • STRATOS

  Projekt modernizacji oraz nowego wizerunku budynku Stratos w Warszawie dla TFG Management. Projekt zakładał kompleksową przebudowę powierzchni wspólnych. Tj hall wejściowy wraz z recepcją główną.

 • CENTRUM ORGANIKA

  Projekt zakładał kompleksową przebudowę części wspólnych w budynku CENTRUM ORGANIKA w Warszawie. tj. hall wejściowy wraz z recepcją główną, oraz komunikację na każdej z kondygnacji.

 • MILTECH

  Opis w przygotowaniu.

 • ROCHE

  Staraliśmy się zaprojektować układ funkcjonalny tak aby uzyskać jak najwięcej otwartej przestrzeni, a zarazem dostosować się do wytycznych. Proponujemy jasne żywe kolory, dużo przeszkleń, aby wpuścić jak najwięcej światła dziennego. Motywem wiodącym w projekcie jest zabawa charakterystycznym sześciobokiem, który jest częścią logotypu firmy ROCHE.

 • BLUEVISION

  Projekt wnętrz biurowca spółki Bluevison , zakładał wszystkie przestrzenie wspólne. Komunikację, klatkę schodową oraz wnętrza biura samej spółki. Razem z inwestorem ustaliliśmy, że najlepszym kierunkiem będzie klimat industrialny.

 • POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

  Projekt koncepcyjny dla firmy Immobel Poland. Zakładający powierzchnie wspólne na parterze budynku CEDET w Warszawie. Dodatkowo przestrzenie biurowe na ostatniej kondygnacji. Całość przeznaczona dla spółki PFR.