PRZESTRZENIE PUBLICZNE

Home » PRZESTRZENIE PUBLICZNE
 • CAFE XANDER

  Wyjątkowe miejsce w Sopocie przy il. Haffnera, od 1 Sierpnia 2022 roku na mapie kulinarnej.

 • HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ

  Projekt Hotelu Focus w Bydgoszczy to standard Hotelów w kategorii Premium. Około 90 ergonomicznych oraz funkcjonalnych pokoi hotelowych wraz z Centrum Konferencyjnym, Spa, Restauracją oraz Barem i Lobby. Nasz projekt to nowoczesna forma, która stawia na design oraz nowe technologie. Hotel Focus w Bydgoszczy to obiekt, gdzie klient może się zabukować oraz dostać do swojego apartamentu poprzez telefon komórkowy, bez zbędnych formalności.

 • HOTEL MARINA GDYNIA

  Projekt Nowa Marina Gdynia, to kompleks hotelowo konferencyjny oraz przestrzeń publiczna położona w Gdyni na terenie Polskiego Związku Żeglarskiego. Oprócz całej części Hotelowej nasza pracownia zaprojektowała także część handlowo usługową jak i biurową.

 • HOTEL OSSA CONGRESS & SPA

  Projekt zakładał modernizację całej części konferencyjnej Ossy, blisko 4000m2. Nasza pracownia zadbała o nowy wizerunek powierzchni sali amfiteatralnej, audytorium maximum, oraz wszystkich sal konferencyjnych, wraz z miejscami wspólnymi tj. foyer czy halle wejściowe.

 • GRANARIA

  Apart Hotel w centrum miasta Gdańsk na wyspie Spichrzów. Nasza pracownia zaprojektowała wszystkie przestrzenie wspólne wraz z recepcją wejściową oraz 3 rodzaje apartamentów w zależności od standardu wykończenia.

 • HOTEL HAFFNER SOPOT

  Modernizacja Hotelu Haffner naszego projektu zaczęła się od zaprojektowania przestrzeni SPA. Wszystkie gabinety to połączenie egzotycznego drewna wraz z naturalnym kamieniem, w tym przypadku jest to onyks. Następnym etapem było zaprojektowanie wszystkich pokoi hotelowych wraz z nową częścią apartamentów oraz apartamentem prezydenckim.

 • TRATORRIA MURANO

  To włoska restauracja zaprojektowana przez nas w Murano Park na warszawskim Muranowie. Jest to 200 metrowy lokal gdzie dominuje włoska cegła , oraz drewno w postaci szatersów. Zdecydowaliśmy się na pokazanie walorów włoskiej cegły w postaci różnego rodzaju ułożenia, wzorów tj. jodła, cegiełka. Dodatkowo w niektórych fragmentach cegłę ułożyliśmy w trójwymiarze.

 • FOOD NORBLIN COURT

  Naszym pomysłem na hale śniadaniowo — lunchową w fabryce NORBLIN jest połączenie kultury europejskiej oraz światowej w spożywaniu śniadań z naszą domową polską. Postanowiliśmy stworzyć wewnątrz hali scenografię oraz ekspozycję w postaci pawilonów wystawienniczych.

 • KAWIARNIA W SZWAJCARII

  Jest to pierwsza z powstającej sieci kawiarni w stolicy Szwajcarii. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku, ale w porozumieniu z Inwestorem doszliśmy do wniosku, że picie kawy będzie bardziej przyjemne w bardziej klasycznej stylistyce.

 • RESTAURACJA SOPOT

  Projekt restauracji wykonaliśmy na zlecenie właścicieli Hotelu Haffner. Miała to być restauracja à la carte o powierzchni około 200m2. Zdecydowaliśmy się, że będzie odbiegać od wnętrz Hotelowych i stworzyliśmy wyjątkowy projekt.

 • APART HOTEL W KRYNICY MORSKIEJ

  Mewy, żagle i białe drewno. To nasza propozycja na Apart Hotel w Krynicy Morskiej. W budynku łącznie powstanie 18 apartamentów o różnej powierzchni, od najmniejszego 22m2 do dwupoziomowego o powierzchni 60m2. Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne, oraz tarasy z możliwością otworzenia szerokich okien z widokiem na mierzeje wiślaną.

 • ALVA & GIANCARLO RUSSO SHOWROOM

  Z miłości do kuchni stworzyliśmy wyjątkowe studio kulinarne Giancarlo Russo , a zarazem showroom ALVA. Projekt w klimacie fabrycznym , loftowym. To zestawienie szarości, bieli, betonu oraz kontrastu w postaci czarnych stalowych detali.

 • SHOWROOM AQINA

  Showroom Aqina to salon nowoczesnego wzornictwa i klasyków designu. W salonie znajdują się najlepsze światowe marki , a wraz z nimi dzieła twórców takich jak Ludwig Mies van der Rohe, czy Harry Bertoia. Naszym zadaniem było wyeksponowanie tych pięknych mebli w budynku Focus w Warszawie.

 • WILLA JURATA

  Willa Jurata to apartamentowiec położony praktycznie nad samym morzem. Nasza pracownia zaprojektowała części wspólne. Klient to miłośnik drewna oraz designu. Stąd pomysł na użycie drewna bambusowego w kl.schodowej oraz na drzwiach. Dodatkowo szklane balustrady. Całość w jasnej kolorystyce z nowoczesnym oświetleniem wpuszczonym w sufit.