PROJEKTY

Home » PROJEKTY
 • HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ

  Projekt Hotelu Focus w Bydgoszczy to standard Hotelów w kategorii Premium. Około 90 ergonomicznych oraz funkcjonalnych pokoi hotelowych wraz z Centrum Konferencyjnym, Spa, Restauracją oraz Barem i Lobby. Nasz projekt to nowoczesna forma, która stawia na design oraz nowe technologie. Hotel Focus w Bydgoszczy to obiekt, gdzie klient może się zabukować oraz dostać do swojego apartamentu poprzez telefon komórkowy, bez zbędnych formalności.

 • HOTEL HAFFNER SOPOT

  Modernizacja Hotelu Haffner naszego projektu zaczęła się od zaprojektowania przestrzeni SPA. Wszystkie gabinety to połączenie egzotycznego drewna wraz z naturalnym kamieniem, w tym przypadku jest to onyks. Następnym etapem było zaprojektowanie wszystkich pokoi hotelowych wraz z nową częścią apartamentów oraz apartamentem prezydenckim.

 • HOTEL MARINA GDYNIA

  Projekt Nowa Marina Gdynia, to kompleks hotelowo konferencyjny oraz przestrzeń publiczna położona w Gdyni na terenie Polskiego Związku Żeglarskiego. Oprócz całej części Hotelowej nasza pracownia zaprojektowała także część handlowo usługową jak i biurową.

 • ARS Thanea

  Za projekt wnętrz ARS THANEA nasza pracownia została nagrodzona w konkursie Property Design Awards 2016, jako najlepszy projekt biura w latach 2005-2015. Inwestorzy z firmy Arsthanea chcieli żebyśmy zaprojektowali biuro niebanalne. Przestrzeń przyjazną dla pracowników oraz klientów.

 • BUSSINES LINK STADION NARODOWY

  Business Link PGE Narodowy to projekt sztampowy PIK STUDIO. Największa przestrzeń cowrkingowa w Europie .Przestrzeń dla małych i dużych firm. Profesjonalna, kreatywna przestrzeń, w pełni wyposażone miejsca pracy o najwyższym standardzie. Decydując się na Business Link PGE Narodowy możesz pracować w jednej przestrzeni ze startupami, małymi i średnimi firmami oraz polskimi i globalnymi korporacjami.

 • SKY ESTATE

  Budynek zlokalizowany na ul. Kruczej 16/22 nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa kamienica z lat 50, choć jej architektura do dziś robi ogromne wrażenie. Po drugie, o prestiżu tej lokalizacji świadczyć może jej najbliższe sąsiedztwo w postaci Sejmu, ministerstw i kluczowych instytucji państwowych.

 • KANCELARIA PRAWNA SADKOWSKI I WSPÓLNICY

  Projekt kancelarii prawnej był dla nas sporym wyzwaniem z uwagi na kształt i formę zadanej przestrzeni. Prace nad etapem układu funkcjonalnego, były konsultowane na bieżąco z inwestorem oraz pracownikami, którzy mieli w tych przestrzeniach pracować.

 • GRANARIA

  Apart Hotel w centrum miasta Gdańsk na wyspie Spichrzów. Nasza pracownia zaprojektowała wszystkie przestrzenie wspólne wraz z recepcją wejściową oraz 3 rodzaje apartamentów w zależności od standardu wykończenia.

 • CEDET

  Biuro firmy Immobel Polnad , głównego inwestora nowego oblicza SMYKA. Ideą projektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni, która będzie wizytówką budynku. Inwestor liczył na bardzo nowoczesne oraz nowatorskie rozwiązania.

 • HOTEL OSSA CONGRESS & SPA

  Projekt zakładał modernizację całej części konferencyjnej Ossy, blisko 4000m2. Nasza pracownia zadbała o nowy wizerunek powierzchni sali amfiteatralnej, audytorium maximum, oraz wszystkich sal konferencyjnych, wraz z miejscami wspólnymi tj. foyer czy halle wejściowe.

 • KORPORACJA BUDOWLANA DORACO

  Projekt Wnętrza Korporacji budowlanej Doraco to wynik współpracy pracowni PIKSTUDIO oraz inwestora , który chciał zbudować wyjątkowy obiekt. Budynek mieści się w Parku Oliwskim. Założeniem projektu biura o powierzchni około 1500m2 było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, miejsca ciepłego o charakterze domowym.

 • APART HOTEL W KRYNICY MORSKIEJ

  Mewy, żagle i białe drewno. To nasza propozycja na Apart Hotel w Krynicy Morskiej. W budynku łącznie powstanie 18 apartamentów o różnej powierzchni, od najmniejszego 22m2 do dwupoziomowego o powierzchni 60m2. Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne, oraz tarasy z możliwością otworzenia szerokich okien z widokiem na mierzeje wiślaną.

 • STRATOS

  Projekt modernizacji oraz nowego wizerunku budynku Stratos w Warszawie dla TFG Management. Projekt zakładał kompleksową przebudowę powierzchni wspólnych. Tj hall wejściowy wraz z recepcją główną.

 • ALVA & GIANCARLO RUSSO SHOWROOM

  Z miłości do kuchni stworzyliśmy wyjątkowe studio kulinarne Giancarlo Russo , a zarazem showroom ALVA. Projekt w klimacie fabrycznym , loftowym. To zestawienie szarości, bieli, betonu oraz kontrastu w postaci czarnych stalowych detali.

 • CENTRUM ORGANIKA

  Projekt zakładał kompleksową przebudowę części wspólnych w budynku CENTRUM ORGANIKA w Warszawie. tj. hall wejściowy wraz z recepcją główną, oraz komunikację na każdej z kondygnacji.

 • SHOWROOM AQINA

  Showroom Aqina to salon nowoczesnego wzornictwa i klasyków designu. W salonie znajdują się najlepsze światowe marki , a wraz z nimi dzieła twórców takich jak Ludwig Mies van der Rohe, czy Harry Bertoia. Naszym zadaniem było wyeksponowanie tych pięknych mebli w budynku Focus w Warszawie.

 • ROCHE

  Staraliśmy się zaprojektować układ funkcjonalny tak aby uzyskać jak najwięcej otwartej przestrzeni, a zarazem dostosować się do wytycznych. Proponujemy jasne żywe kolory, dużo przeszkleń, aby wpuścić jak najwięcej światła dziennego. Motywem wiodącym w projekcie jest zabawa charakterystycznym sześciobokiem, który jest częścią logotypu firmy ROCHE.

 • WILLA JURATA

  Willa Jurata to apartamentowiec położony praktycznie nad samym morzem. Nasza pracownia zaprojektowała części wspólne. Klient to miłośnik drewna oraz designu. Stąd pomysł na użycie drewna bambusowego w kl.schodowej oraz na drzwiach. Dodatkowo szklane balustrady. Całość w jasnej kolorystyce z nowoczesnym oświetleniem wpuszczonym w sufit.

 • BLUEVISION

  Projekt wnętrz biurowca spółki Bluevison , zakładał wszystkie przestrzenie wspólne. Komunikację, klatkę schodową oraz wnętrza biura samej spółki. Razem z inwestorem ustaliliśmy, że najlepszym kierunkiem będzie klimat industrialny.

 • TRATORRIA MURANO

  To włoska restauracja zaprojektowana przez nas w Murano Park na warszawskim Muranowie. Jest to 200 metrowy lokal gdzie dominuje włoska cegła , oraz drewno w postaci szatersów. Zdecydowaliśmy się na pokazanie walorów włoskiej cegły w postaci różnego rodzaju ułożenia, wzorów tj. jodła, cegiełka. Dodatkowo w niektórych fragmentach cegłę ułożyliśmy w trójwymiarze.

 • POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

  Projekt koncepcyjny dla firmy Immobel Poland. Zakładający powierzchnie wspólne na parterze budynku CEDET w Warszawie. Dodatkowo przestrzenie biurowe na ostatniej kondygnacji. Całość przeznaczona dla spółki PFR.