PROJEKTY

Home » PROJEKTY
 • FOOD NORBLIN COURT

  Naszym pomysłem na hale śniadaniowo — lunchową w fabryce NORBLIN jest połączenie kultury europejskiej oraz światowej w spożywaniu śniadań z naszą domową polską. Postanowiliśmy stworzyć wewnątrz hali scenografię oraz ekspozycję w postaci pawilonów wystawienniczych.

 • RESTAURACJA SOPOT

  Projekt restauracji wykonaliśmy na zlecenie właścicieli Hotelu Haffner. Miała to być restauracja à la carte o powierzchni około 200m2. Zdecydowaliśmy się, że będzie odbiegać od wnętrz Hotelowych i stworzyliśmy wyjątkowy projekt.

 • KAWIARNIA W SZWAJCARII

  Jest to pierwsza z powstającej sieci kawiarni w stolicy Szwajcarii. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku, ale w porozumieniu z Inwestorem doszliśmy do wniosku, że picie kawy będzie bardziej przyjemne w bardziej klasycznej stylistyce.

 • WEST FORUM WROCŁAW

  Projekt Wnętrza Biurowca WEST FORUM we Wrocławiu naszego autorstwa to modernizacja oraz przebudowa starej przestrzeni. Nowy wizerunek WEST miał na celu uporządkowanie przestrzeni wspólnych oraz stworzenie miejsca przyjaznego dla najemców biurowca. Ścianę wejściową postanowiliśmy zaprojektować w mchu, w który wkomponowaliśmy panele dębowe oraz logo biurowca.

 • HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ

  Projekt Hotelu Focus w Bydgoszczy to standard Hotelów w kategorii Premium. Około 90 ergonomicznych oraz funkcjonalnych pokoi hotelowych wraz z Centrum Konferencyjnym, Spa, Restauracją oraz Barem i Lobby. Nasz projekt to nowoczesna forma, która stawia na design oraz nowe technologie. Hotel Focus w Bydgoszczy to obiekt, gdzie klient może się zabukować oraz dostać do swojego apartamentu poprzez telefon komórkowy, bez zbędnych formalności.

 • HOTEL HAFFNER SOPOT

  Modernizacja Hotelu Haffner naszego projektu zaczęła się od zaprojektowania przestrzeni SPA. Wszystkie gabinety to połączenie egzotycznego drewna wraz z naturalnym kamieniem, w tym przypadku jest to onyks. Następnym etapem było zaprojektowanie wszystkich pokoi hotelowych wraz z nową częścią apartamentów oraz apartamentem prezydenckim.

 • HOTEL MARINA GDYNIA

  Projekt Nowa Marina Gdynia, to kompleks hotelowo konferencyjny oraz przestrzeń publiczna położona w Gdyni na terenie Polskiego Związku Żeglarskiego. Oprócz całej części Hotelowej nasza pracownia zaprojektowała także część handlowo usługową jak i biurową.

 • ARS Thanea

  Za projekt wnętrz ARS THANEA nasza pracownia została nagrodzona w konkursie Property Design Awards 2016, jako najlepszy projekt biura w latach 2005-2015. Inwestorzy z firmy Arsthanea chcieli żebyśmy zaprojektowali biuro niebanalne. Przestrzeń przyjazną dla pracowników oraz klientów.

 • BUSSINES LINK STADION NARODOWY

  Business Link PGE Narodowy to projekt sztampowy PIK STUDIO. Największa przestrzeń cowrkingowa w Europie .Przestrzeń dla małych i dużych firm. Profesjonalna, kreatywna przestrzeń, w pełni wyposażone miejsca pracy o najwyższym standardzie. Decydując się na Business Link PGE Narodowy możesz pracować w jednej przestrzeni ze startupami, małymi i średnimi firmami oraz polskimi i globalnymi korporacjami.

 • SKY ESTATE

  Budynek zlokalizowany na ul. Kruczej 16/22 nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa kamienica z lat 50, choć jej architektura do dziś robi ogromne wrażenie. Po drugie, o prestiżu tej lokalizacji świadczyć może jej najbliższe sąsiedztwo w postaci Sejmu, ministerstw i kluczowych instytucji państwowych.

 • KANCELARIA PRAWNA SADKOWSKI I WSPÓLNICY

  Projekt kancelarii prawnej był dla nas sporym wyzwaniem z uwagi na kształt i formę zadanej przestrzeni. Prace nad etapem układu funkcjonalnego, były konsultowane na bieżąco z inwestorem oraz pracownikami, którzy mieli w tych przestrzeniach pracować.

 • GRANARIA

  Apart Hotel w centrum miasta Gdańsk na wyspie Spichrzów. Nasza pracownia zaprojektowała wszystkie przestrzenie wspólne wraz z recepcją wejściową oraz 3 rodzaje apartamentów w zależności od standardu wykończenia.

 • CEDET

  Biuro firmy Immobel Polnad , głównego inwestora nowego oblicza SMYKA. Ideą projektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni, która będzie wizytówką budynku. Inwestor liczył na bardzo nowoczesne oraz nowatorskie rozwiązania.

 • HOTEL OSSA CONGRESS & SPA

  Projekt zakładał modernizację całej części konferencyjnej Ossy, blisko 4000m2. Nasza pracownia zadbała o nowy wizerunek powierzchni sali amfiteatralnej, audytorium maximum, oraz wszystkich sal konferencyjnych, wraz z miejscami wspólnymi tj. foyer czy halle wejściowe.

 • KORPORACJA BUDOWLANA DORACO

  Projekt Wnętrza Korporacji budowlanej Doraco to wynik współpracy pracowni PIKSTUDIO oraz inwestora , który chciał zbudować wyjątkowy obiekt. Budynek mieści się w Parku Oliwskim. Założeniem projektu biura o powierzchni około 1500m2 było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, miejsca ciepłego o charakterze domowym.

 • APART HOTEL W KRYNICY MORSKIEJ

  Mewy, żagle i białe drewno. To nasza propozycja na Apart Hotel w Krynicy Morskiej. W budynku łącznie powstanie 18 apartamentów o różnej powierzchni, od najmniejszego 22m2 do dwupoziomowego o powierzchni 60m2. Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne, oraz tarasy z możliwością otworzenia szerokich okien z widokiem na mierzeje wiślaną.

 • STRATOS

  Projekt modernizacji oraz nowego wizerunku budynku Stratos w Warszawie dla TFG Management. Projekt zakładał kompleksową przebudowę powierzchni wspólnych. Tj hall wejściowy wraz z recepcją główną.

 • ALVA & GIANCARLO RUSSO SHOWROOM

  Z miłości do kuchni stworzyliśmy wyjątkowe studio kulinarne Giancarlo Russo , a zarazem showroom ALVA. Projekt w klimacie fabrycznym , loftowym. To zestawienie szarości, bieli, betonu oraz kontrastu w postaci czarnych stalowych detali.

 • CENTRUM ORGANIKA

  Projekt zakładał kompleksową przebudowę części wspólnych w budynku CENTRUM ORGANIKA w Warszawie. tj. hall wejściowy wraz z recepcją główną, oraz komunikację na każdej z kondygnacji.

 • SHOWROOM AQINA

  Showroom Aqina to salon nowoczesnego wzornictwa i klasyków designu. W salonie znajdują się najlepsze światowe marki , a wraz z nimi dzieła twórców takich jak Ludwig Mies van der Rohe, czy Harry Bertoia. Naszym zadaniem było wyeksponowanie tych pięknych mebli w budynku Focus w Warszawie.

 • ROCHE

  Staraliśmy się zaprojektować układ funkcjonalny tak aby uzyskać jak najwięcej otwartej przestrzeni, a zarazem dostosować się do wytycznych. Proponujemy jasne żywe kolory, dużo przeszkleń, aby wpuścić jak najwięcej światła dziennego. Motywem wiodącym w projekcie jest zabawa charakterystycznym sześciobokiem, który jest częścią logotypu firmy ROCHE.

 • WILLA JURATA

  Willa Jurata to apartamentowiec położony praktycznie nad samym morzem. Nasza pracownia zaprojektowała części wspólne. Klient to miłośnik drewna oraz designu. Stąd pomysł na użycie drewna bambusowego w kl.schodowej oraz na drzwiach. Dodatkowo szklane balustrady. Całość w jasnej kolorystyce z nowoczesnym oświetleniem wpuszczonym w sufit.

 • BLUEVISION

  Projekt wnętrz biurowca spółki Bluevison , zakładał wszystkie przestrzenie wspólne. Komunikację, klatkę schodową oraz wnętrza biura samej spółki. Razem z inwestorem ustaliliśmy, że najlepszym kierunkiem będzie klimat industrialny.

 • TRATORRIA MURANO

  To włoska restauracja zaprojektowana przez nas w Murano Park na warszawskim Muranowie. Jest to 200 metrowy lokal gdzie dominuje włoska cegła , oraz drewno w postaci szatersów. Zdecydowaliśmy się na pokazanie walorów włoskiej cegły w postaci różnego rodzaju ułożenia, wzorów tj. jodła, cegiełka. Dodatkowo w niektórych fragmentach cegłę ułożyliśmy w trójwymiarze.

 • POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

  Projekt koncepcyjny dla firmy Immobel Poland. Zakładający powierzchnie wspólne na parterze budynku CEDET w Warszawie. Dodatkowo przestrzenie biurowe na ostatniej kondygnacji. Całość przeznaczona dla spółki PFR.