Projektowanie biur

Home » Projektowanie biur

Jedną z gałęzi działalności PiK Studio jest tworzenie innowacyjnych, ergonomicznych przestrzeni do pracy umysłowej. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem powierzchni biurowych w oparciu o wieloletnie doświadczenie w architekturze i designie. Tym sposobem wykonaliśmy już wiele atrakcyjnych wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalnych wnętrz, które można podziwiać w galerii naszych realizacji. Myślisz o aranżacji biura w Warszawie? Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty przy projektowaniu biura?

Zaopatrzenie przestrzeni firmowej w odpowiednie stanowiska to tylko część pracy, jaką należy wykonać, aby mogły się w niej rodzić najlepsze, najbardziej kreatywne pomysły. W PiK Studio oferujemy projektowanie wnętrz biurowych w Warszawie, które sprzyjają koncentracji i są dobrze odbierane przez pracowników, kontrahentów i klientów, którzy mają okazję w nich przebywać. Wykorzystujemy dostępne miejsce i zarządzamy nim tak, aby mogło być w przyszłości intensywnie eksploatowane bez wrażenia ciasnoty i braku funkcjonalności. Aranżacja biura w wykonaniu naszych architektów przynosi rezultaty widoczne gołym okiem. Zadbamy o to, by każdy czuł się w nim dobrze i mógł efektywnie działać na polu zawodowym, a także relaksować się w wyznaczonych do tego miejscach.

Nowoczesny i uniwersalny design projektów biur

Dbamy o to, aby nasze projekty wnętrz biurowych nie były sztampowe, ale jednocześnie nie zapominamy o tym, jakie jest ich prawdziwe przeznaczenie. Tym samym tworzymy unikatowe aranżacje biur, w których znajdują się nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Nie zapominamy przy tym jednak o uniwersalności – naszym zadaniem jest stworzyć takie wnętrza, które będą modne dziś, ale i za kilka lat, a tym samym staną się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Nasze prace zdobywały w przeszłości uznanie w różnych konkursach, były także umieszczane w czasopismach i na portalach branżowych, co świadczy o tym, że pod względem wzornictwa zostały docenione przez najlepszych!

Wnętrze urządzone w sposób ergonomiczny

Jesteśmy przekonani, że dbałość o szczegóły w wykonaniu naszego zespołu przyczynia się w znaczący sposób do właściwego, ergonomicznego użytkowania przestrzeni biurowych. Zajmujemy się kompleksową aranżacją biur w Warszawie, od recepcji, przez open space’y, wnętrza gabinetów, aż po pomieszczenia socjalne oraz służące do odpoczynku. W przypadku każdego z tych miejsc kierujemy się indywidualnym podejściem, biorąc pod uwagę przede wszystkim dostępną powierzchnię, ale też sposób jej wykorzystania w przyszłości. Analizujemy zalety oraz potencjalne ukryte wady, które trzeba wyeliminować. Dzięki temu w przyszłości korzystanie z tych miejsc będzie dawało dokładnie taki efekt, jakiego potrzebują nasi inwestorzy – będzie wizytówką firmy, świadczącą o jej prestiżu.

Aranżacja biura – kolorystyka, która pobudza kreatywność

W naszych realizacjach staramy się wykorzystywać pomysły klientów, ale również podsuwać im własne, między innymi te dotyczące kolorystyki wnętrz. Przy projektowaniu biur skupiamy się na tym, aby przestrzenie przeznaczone do pracy umysłowej pobudzały kreatywność i pracę mózgu, z kolei te stworzone z myślą o relaksie czy przyjmowaniu kontrahentów – by sprzyjały wypoczynkowi i pozytywnemu myśleniu. W aranżacji wnętrz biurowych bierzemy pod uwagę nie tylko aktualne trendy, ale również identyfikację wizualną danej marki, aby pomieszczenia firmowe mogły być z nią spójne, pełniąc również rolę ważnego marketingowego przekazu.

Modernizacja istniejących przestrzeni biurowych

W PiK Studio pokazujemy, że warto nie tylko tworzyć zupełnie nowe koncepty biurowców, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, ale także modernizować to, co już istnieje. Przy projektowaniu powierzchni biurowych bardzo często zajmujemy się przebudową istniejących przestrzeni, zmieniając ich zastosowanie lub zwiększając funkcjonalność. To niezwykle satysfakcjonujące procesy, które są naszą dumą. Zlecając nam aranżację biura w Warszawie możesz być spokojny o efekty – z pewnością będą one odpowiadały Twoim potrzebom!

Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować!

Jesteśmy zespołem architektów budowlanych oraz projektantów wnętrz, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Liczne realizacje, które prezentujemy w galerii zdjęć oraz referencje świadczą o tym, że PiK to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz biurowych na wysokim poziomie, z uwzględnieniem realnych potrzeb inwestorów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zobacz, jak efektywna może być nasza współpraca w zakresie aranżacji przestrzeni biurowej Twojej firmy!