PROJEKTY

Home » PROJEKTY
 • REZYDENCJA W JÓZEFOWIE POD WARSZAWĄ

  Pow. użytkowa budynku: 500 m2
  Projekt - 2021 r.

 • REZYDENCJA PARTEROWA Z BASENEM

  Pow. użytkowa budynku: 600 m2
  Projekt - 2021 r.

 • WYDAWNICTWO TANIA KSIĄŻKA

  Projektując wydawnictwo zdecydowaliśmy się na odważne kolory i formy, które zestawiliśmy z industrialnymi akcentami podkreślającymi pofabryczny charakter miejsca – starą cegłą z rozebranej fabryki na ścianie i odkrytymi stropami z widocznymi na wierzchu instalacjami. Rolę dodatkowej dekoracji w przestrzeniach biura pełni sztuka: trójwymiarowe obrazy z TauArt sa tutaj wszechobecne i dodają pazura aranżacji.

 • DOM JEDNORODZINNY W LESIE

  Pow. użytkowa budynku: 300 m2
  Projekt - 2020 r.

 • HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ

  Projekt Hotelu Focus w Bydgoszczy to standard Hotelów w kategorii Premium. Około 90 ergonomicznych oraz funkcjonalnych pokoi hotelowych wraz z Centrum Konferencyjnym, Spa, Restauracją oraz Barem i Lobby. Nasz projekt to nowoczesna forma, która stawia na design oraz nowe technologie. Hotel Focus w Bydgoszczy to obiekt, gdzie klient może się zabukować oraz dostać do swojego apartamentu poprzez telefon komórkowy, bez zbędnych formalności.

 • REZYDENCJA W MAŁOPOLSCE

  Pow. użytkowa budynku: 1500 m2
  Projekt - 2021 r.

 • BUDYNEK MIESZKALNY, UL. BLUSZCZAŃSKA, WARSZAWA

  Lokale 2 pokojowe pow. 620 m2
  Lokale 2 pokojowe pow. 847 m2
  Lokale 4 pokojowe pow. 220 m2
  Pracownia na zlecenie Albero Invest wykonała wizualizację obiektu.

 • HOTEL, UL. WILCZA, WARSZAWA

  Pokoje hotelowe: 135 szt.
  Apartamenty: 7 szt.
  Restauracja: 540 m2
  Centrum Konferencyjne: 180 m2
  Projekt - 2020 r.

 • REZYDENCJA TOKSAŃSKA

  Pow. użytkowa budynku: 600 m2
  Projekt - 2019 r.

 • REZYDENCJA W OTWOCKU

  Pow. działki: 2500 m2
  Pow. zabudowy: 296 m2
  Pow. użytkowa: 546 m2
  Kubatura budynku: 2115 m2
  Projekt - 2019 r.

 • WEST FORUM WROCŁAW

  Projekt Wnętrza Biurowca WEST FORUM we Wrocławiu naszego autorstwa to modernizacja oraz przebudowa starej przestrzeni. Nowy wizerunek WEST miał na celu uporządkowanie przestrzeni wspólnych oraz stworzenie miejsca przyjaznego dla najemców biurowca. Ścianę wejściową postanowiliśmy zaprojektować w mchu, w który wkomponowaliśmy panele dębowe oraz logo biurowca.

 • HOTEL MARINA GDYNIA

  Projekt Nowa Marina Gdynia, to kompleks hotelowo konferencyjny oraz przestrzeń publiczna położona w Gdyni na terenie Polskiego Związku Żeglarskiego. Oprócz całej części Hotelowej nasza pracownia zaprojektowała także część handlowo usługową jak i biurową.

 • BUDYNEK MIESZKALNY, UL. RUMIANA, WARSZAWA

  Pow. użytkowa budynku: 1500 m2
  Pracownia na zlecenie Albero Invest wykonała wizualizację obiektu.

 • MODERNIZACJA I PRZEBUDOWA BUDYNKU BIUROWEGO, UL. ASTRÓW W KATOWICACH

  Pow. użytkowa budynku: 1651 m2
  Kubatura budynku: 30575,142 m2
  Pow. terenu: 1109 m2
  Pow. zabudowy budynku: 448,3 m2
  Projekt - 2019-2021 r. - zrealizowany

 • OSIEDLE MIESZKANIOWE, BIELANY WROCŁAWSKIE

  Pow. całkowita: 44718,18 m2
  Pow. użytkowa: 27544,00 m2
  Pow. zabudowy: 14017,06 m2
  Projekt - 2017 r.

 • HOTEL OSSA CONGRESS & SPA

  Projekt zakładał modernizację całej części konferencyjnej Ossy, blisko 4000m2. Nasza pracownia zadbała o nowy wizerunek powierzchni sali amfiteatralnej, audytorium maximum, oraz wszystkich sal konferencyjnych, wraz z miejscami wspólnymi tj. foyer czy halle wejściowe.

 • GRANARIA

  Apart Hotel w centrum miasta Gdańsk na wyspie Spichrzów. Nasza pracownia zaprojektowała wszystkie przestrzenie wspólne wraz z recepcją wejściową oraz 3 rodzaje apartamentów w zależności od standardu wykończenia.

 • HOTEL HAFFNER SOPOT

  Modernizacja Hotelu Haffner naszego projektu zaczęła się od zaprojektowania przestrzeni SPA. Wszystkie gabinety to połączenie egzotycznego drewna wraz z naturalnym kamieniem, w tym przypadku jest to onyks. Następnym etapem było zaprojektowanie wszystkich pokoi hotelowych wraz z nową częścią apartamentów oraz apartamentem prezydenckim.

 • SKY ESTATE

  Budynek zlokalizowany na ul. Kruczej 16/22 nie bez powodu zwany jest urbanistyczną perłą warszawskiego Śródmieścia. Po pierwsze - to wiekowa kamienica z lat 50, choć jej architektura do dziś robi ogromne wrażenie. Po drugie, o prestiżu tej lokalizacji świadczyć może jej najbliższe sąsiedztwo w postaci Sejmu, ministerstw i kluczowych instytucji państwowych.

 • TRATORRIA MURANO

  To włoska restauracja zaprojektowana przez nas w Murano Park na warszawskim Muranowie. Jest to 200 metrowy lokal gdzie dominuje włoska cegła , oraz drewno w postaci szatersów. Zdecydowaliśmy się na pokazanie walorów włoskiej cegły w postaci różnego rodzaju ułożenia, wzorów tj. jodła, cegiełka. Dodatkowo w niektórych fragmentach cegłę ułożyliśmy w trójwymiarze.

 • FOOD NORBLIN COURT

  Naszym pomysłem na hale śniadaniowo — lunchową w fabryce NORBLIN jest połączenie kultury europejskiej oraz światowej w spożywaniu śniadań z naszą domową polską. Postanowiliśmy stworzyć wewnątrz hali scenografię oraz ekspozycję w postaci pawilonów wystawienniczych.

 • KAWIARNIA W SZWAJCARII

  Jest to pierwsza z powstającej sieci kawiarni w stolicy Szwajcarii. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku, ale w porozumieniu z Inwestorem doszliśmy do wniosku, że picie kawy będzie bardziej przyjemne w bardziej klasycznej stylistyce.

 • RESTAURACJA SOPOT

  Projekt restauracji wykonaliśmy na zlecenie właścicieli Hotelu Haffner. Miała to być restauracja à la carte o powierzchni około 200m2. Zdecydowaliśmy się, że będzie odbiegać od wnętrz Hotelowych i stworzyliśmy wyjątkowy projekt.

 • ARS Thanea

  Za projekt wnętrz ARS THANEA nasza pracownia została nagrodzona w konkursie Property Design Awards 2016, jako najlepszy projekt biura w latach 2005-2015. Inwestorzy z firmy Arsthanea chcieli żebyśmy zaprojektowali biuro niebanalne. Przestrzeń przyjazną dla pracowników oraz klientów.

 • BUSSINES LINK STADION NARODOWY

  Business Link PGE Narodowy to projekt sztampowy PIK STUDIO. Największa przestrzeń cowrkingowa w Europie .Przestrzeń dla małych i dużych firm. Profesjonalna, kreatywna przestrzeń, w pełni wyposażone miejsca pracy o najwyższym standardzie. Decydując się na Business Link PGE Narodowy możesz pracować w jednej przestrzeni ze startupami, małymi i średnimi firmami oraz polskimi i globalnymi korporacjami.

 • KANCELARIA PRAWNA SADKOWSKI I WSPÓLNICY

  Projekt kancelarii prawnej był dla nas sporym wyzwaniem z uwagi na kształt i formę zadanej przestrzeni. Prace nad etapem układu funkcjonalnego, były konsultowane na bieżąco z inwestorem oraz pracownikami, którzy mieli w tych przestrzeniach pracować.

 • CEDET

  Biuro firmy Immobel Polnad , głównego inwestora nowego oblicza SMYKA. Ideą projektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni, która będzie wizytówką budynku. Inwestor liczył na bardzo nowoczesne oraz nowatorskie rozwiązania.

 • KORPORACJA BUDOWLANA DORACO

  Projekt Wnętrza Korporacji budowlanej Doraco to wynik współpracy pracowni PIKSTUDIO oraz inwestora , który chciał zbudować wyjątkowy obiekt. Budynek mieści się w Parku Oliwskim. Założeniem projektu biura o powierzchni około 1500m2 było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, miejsca ciepłego o charakterze domowym.

 • APART HOTEL W KRYNICY MORSKIEJ

  Mewy, żagle i białe drewno. To nasza propozycja na Apart Hotel w Krynicy Morskiej. W budynku łącznie powstanie 18 apartamentów o różnej powierzchni, od najmniejszego 22m2 do dwupoziomowego o powierzchni 60m2. Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne, oraz tarasy z możliwością otworzenia szerokich okien z widokiem na mierzeje wiślaną.

 • STRATOS

  Projekt modernizacji oraz nowego wizerunku budynku Stratos w Warszawie dla TFG Management. Projekt zakładał kompleksową przebudowę powierzchni wspólnych. Tj hall wejściowy wraz z recepcją główną.

 • ALVA & GIANCARLO RUSSO SHOWROOM

  Z miłości do kuchni stworzyliśmy wyjątkowe studio kulinarne Giancarlo Russo , a zarazem showroom ALVA. Projekt w klimacie fabrycznym , loftowym. To zestawienie szarości, bieli, betonu oraz kontrastu w postaci czarnych stalowych detali.

 • CENTRUM ORGANIKA

  Projekt zakładał kompleksową przebudowę części wspólnych w budynku CENTRUM ORGANIKA w Warszawie. tj. hall wejściowy wraz z recepcją główną, oraz komunikację na każdej z kondygnacji.

 • MILTECH

  Opis w przygotowaniu.

 • SHOWROOM AQINA

  Showroom Aqina to salon nowoczesnego wzornictwa i klasyków designu. W salonie znajdują się najlepsze światowe marki , a wraz z nimi dzieła twórców takich jak Ludwig Mies van der Rohe, czy Harry Bertoia. Naszym zadaniem było wyeksponowanie tych pięknych mebli w budynku Focus w Warszawie.

 • ROCHE

  Staraliśmy się zaprojektować układ funkcjonalny tak aby uzyskać jak najwięcej otwartej przestrzeni, a zarazem dostosować się do wytycznych. Proponujemy jasne żywe kolory, dużo przeszkleń, aby wpuścić jak najwięcej światła dziennego. Motywem wiodącym w projekcie jest zabawa charakterystycznym sześciobokiem, który jest częścią logotypu firmy ROCHE.

 • WILLA JURATA

  Willa Jurata to apartamentowiec położony praktycznie nad samym morzem. Nasza pracownia zaprojektowała części wspólne. Klient to miłośnik drewna oraz designu. Stąd pomysł na użycie drewna bambusowego w kl.schodowej oraz na drzwiach. Dodatkowo szklane balustrady. Całość w jasnej kolorystyce z nowoczesnym oświetleniem wpuszczonym w sufit.

 • BLUEVISION

  Projekt wnętrz biurowca spółki Bluevison , zakładał wszystkie przestrzenie wspólne. Komunikację, klatkę schodową oraz wnętrza biura samej spółki. Razem z inwestorem ustaliliśmy, że najlepszym kierunkiem będzie klimat industrialny.

 • POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

  Projekt koncepcyjny dla firmy Immobel Poland. Zakładający powierzchnie wspólne na parterze budynku CEDET w Warszawie. Dodatkowo przestrzenie biurowe na ostatniej kondygnacji. Całość przeznaczona dla spółki PFR.