Projektowanie hoteli

Home » Projektowanie hoteli

Pracę zaczynamy zawsze od wysłuchania oczekiwań Klienta, które jak najdokładniej odwzorowujemy w zarysie aranżacji. Projektowanie wnętrz hoteli to wyzwanie, które traktujemy bardzo poważnie, bo wizja klienta musi też spodobać się gościom, dla których te przestrzenie są przeznaczone. Nowoczesny projekt w Warszawie czy innej lokalizacji powinien łączyć w sobie część sypialnianą z miejscem na konferencje oraz strefę relaksu – tak właśnie widzimy nowoczesne obiekty z zakwaterowaniem.

Czytaj więcej

Nowoczesne projekty hoteli

Współczesny Klient nie szuka tylko miejsca, gdzie może się wyspać po podróży. Nowoczesne projekty hoteli muszą oprócz miejsca, gdzie można smacznie zjeść, oferować również atrakcyjne strefy rekreacji. W projektowaniu wnętrz nie wystarczy wygospodarować przestrzeni na siłownię czy basen – im wyższa klasa, tym szerszą ofertę powinno zagwarantować gościom hotelowe SPA. Salon odnowy biologicznej, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, a nawet lecznicze świadczą o wyjątkowości miejsca, do którego Klienci wracają nie tylko w trakcie podróży służbowych.

Projekty wnętrz hoteli

Naturalne materiały jak kamień czy drewno zawsze podkreślają charakter miejsca, podnosząc jego prestiż. Nowoczesne projektowanie wnętrz hoteli w Warszawie czy innych miejscach na mapie Polski polega na wzbudzeniu w Kliencie odpowiedniego nastroju, który budujemy już od przekroczenia przez niego progu naszego obiektu. Zawsze razem z projektem przekazujemy Klientom wykaz materiałów i producentów, jakie chcemy zastosować w obiekcie. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami mamy dostęp do oryginalnych i nietypowych elementów, które nadadzą wyjątkowy charakter naszej aranżacji.

Projekt hoteli

Dobrym rozwiązaniem jest wpasowanie aranżacji obiektu w otaczające go elementy przyrody czy architektury. Jeśli projektowanie hotelu dotyczy budynku stojącego między przedwojennymi kamienicami, warto podkreślić to w wyposażeniu wnętrz, pamiętając rzecz jasna o nowoczesnym charakterze całości. Część restauracyjna dla lokalizacji w górach nie musi koniecznie wyglądać jak góralska gospoda, ale drobne nawiązania do tradycji są zawsze mile widziane przez gości. Nasze projekty często nawiązują do przyrody typowej dla danego miejsca – mogą to być fototapety przedstawiające charakterystyczne miejsca okolicy lub obrazy, akwarele czy zdjęcia zdobiące pokoje.

Projektowanie wnętrz hoteli

Zlecone nam zadania realizujemy całościowo. Projekty wnętrz hoteli nie kończą naszej pracy. Nasz nadzór autorski obejmuje obok projektowania konsultacje z wykonawcami, wprowadzanie ewentualnych zmian do planów wykonawczych, dobór materiałów oraz nadzór nad ich zakupem i terminową dostawą, aż po pilnowanie harmonogramu prac. Nie mniej ważne niż sama aranżacja wnętrz jest odpowiednio zaplanowana i nowoczesna instalacja hydrauliczna, elektryczna czy centralnego ogrzewania. Budujemy obiekty na lata, które mają być dumą i źródłem zysków dla swoich właścicieli.

Projektowanie hoteli w Warszawie

Na bieżąco śledzimy trendy, jakie pojawiają się w obiektach w kraju i na całym świecie. Jeśli Klientowi marzy się luksus rodem z Dubaju – wykonamy go. Projekt hoteli musi być oryginalny i nowoczesny, by goście zawitali właśnie do niego. Projektowanie wnętrz powinno być odpowiednio przemyślane, a część restauracyjna i wypoczynkowa na tyle interesująca, aby nie był tylko kolejnym przystankiem w podróży służbowej. Odpowiednią ilość odwiedzających zapewniają miejsca mające swój charakter i wyróżniające się atmosferą, która sprawia, że chce się tam przyjeżdżać częściej, nawet by spędzić urlop czy dłuższy weekend.

Projekty małych i dużych hoteli

Chętnie pochylamy się nad każdym zleceniem. Aranżujemy remonty i projektowanie nowych wnętrz dla istniejących już hoteli, które chcą odzyskać dawną świetność lub zmienić charakter. Nowoczesny projekt może zmienić dom wycieczkowy czy pensjonat w miejsce pełne elegancji i luksusu, do którego chętnie zawitają goście z kraju i zagranicy. Zachęcamy do naszej pracowni na niezobowiązujące spotkanie i do podzielenia się z nami swoimi pomysłami. Razem możemy zrealizować ten plan.