Projektowanie kawiarni

Home » Projektowanie kawiarni

Odpowiednio zaaranżowane przestrzenie do spotkań towarzyskich, to miejsca charakterystyczne na mapie każdego miasta. Projektowanie wnętrza kawiarni w Warszawie jest wyzwaniem, które nasze studio z powodzeniem zrealizuje. Zapraszamy do naszego biura, gdzie zapoznamy się z konceptem i bezpłatnie oraz bez zobowiązań nakreślimy projekt oraz czas realizacji.

Czytaj więcej

Projekt wnętrza kawiarni

Odpowiednio skomponowane miejsce spotkań towarzyskich musi mieć swój klimat. To rzecz, która sprawia, że goście chcą tam przebywać i regularnie wracają, co cieszy każdego właściciela. Projektowanie wnętrza kawiarni zaczynamy od wizji lokalnej, by dopasować projekt do układu lokalu. Po tej weryfikacji omawiamy z Klientem jego wizję, uwzględniając ewentualne ograniczenia lub konieczne modernizacje obiektu. Kolejną kwestią jest charakter lokalu – czy ma to być miejsce towarzyskich spotkań, gdzie goście regularnie umawiają się na wspólne spędzanie czasu, czy raczej rodzaj baru szybkiej obsługi nastawiony na jak największą ilość sprzedanych produktów. To wszystko pozwala nam wybrać odpowiedni rodzaj aranżacji oraz typ i jakość zastosowanych materiałów.

Projektowanie kawiarni w Warszawie

Duże miasta nie narzekają na ilość małych miejsc, gdzie można coś przekąsić lub napić się kawy. Stąd urządzenie odpowiedniego lokalu, który nie będzie narzekał na bark gości, nastręcza nie lada trudności. Dla naszego studia projekt wnętrza kawiarni w Warszawie to coś więcej niż kolejne café w tłumie podobnych miejsc. Chcemy, by były to obiekty, do których chce się wracać, a odpowiednia aranżacja zachęcała do spędzania w nich wolnego czasu. By z chęcią spotykać się tu z przyjaciółmi, umawiać na randki czy odpoczywać po ciężkim dniu pracy. Dlatego do projektowania przykładamy wielką wagę i starannie obserwujemy podobne kafejki w zaplanowanej okolicy. Wiemy, że sukces biznesu Klienta to najlepsza ocena naszej pracy.

Modernizacja wnętrza istniejących kawiarni

Nasze realizacje obejmujemy nadzorem autorskim. Co to oznacza? Po akceptacji projektu wnętrza kawiarni przez Klienta określamy szczegółowy harmonogram prac. Przeprowadzamy konsultacje i ustalenia z wykonawcami, w przypadku konieczności wprowadzamy zmiany projektowe, nadzorujemy dobór, zamówienia i dostawę materiałów. To samo tyczy się projektowania modernizacji już istniejących obiektów. W takich sytuacjach kontrolujemy prace remontowe zgodnie z ustalonym konceptem. Nie zapominamy też o instalacjach elektrycznych, hydraulicznych czy centralnego ogrzewania. Podobnie ma się to ze sprawami administracyjnymi czy technicznymi.

Projekt nowoczesnej kawiarni

Oczywiście najważniejsze są zawsze oczekiwania Klienta, jednak najbardziej lubimy komponować miejsca, gdzie chce się spędzać czas. Projektowanie to dla nas urządzanie przestrzeni, gdzie goście czują się dobrze i chętnie tam wracają. Wnętrze kawiarni powinno być przytulne i jednocześnie nowoczesne, dlatego możliwość pracy na komputerze czy korzystanie ze smartfona musi być maksymalnie ułatwione. Obok możliwości podłączenia ładowarek i darmowego Wi-Fi konieczne jest, by projekt obejmował miejsca do siedzenia odseparowane od reszty osób przebywających w lokalu dla swobody pracy. Zapraszamy do naszego biura i podzielenia się swoją wizją, którą chętnie wprowadzimy w życie.