Projektowanie restauracji

Home » Projektowanie restauracji

Komponowanie wyglądu przestrzeni publicznych to nasza pasja, która z powodzeniem realizujemy od wielu lat. Projektowanie wnętrz restauracji w Warszawie i innych lokalizacjach wymaga odpowiedniego doświadczenia, bo oprócz dobrej kuchni gości przyciąga też klimat i charakter miejsca. Odpowiednia aranżacja lokali gastronomicznych to nie wymysł, ale wymóg by Klienci to właśnie tutaj chętnie organizowali spotkania w gronie znajomych czy uroczystości rodzinne.

Czytaj więcej

Aranżacja wnętrz restauracji

Podczas pierwszej rozmowy z Klientem określamy jego oczekiwania. Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych musi mieć na względzie nie tylko kuchnię, ale również rodzaj gości, którzy mają go odwiedzać. Restauracje są dziś nie tylko miejscem eleganckich kolacji, czy spotkani biznesowych. Są traktowane jako miejsce spotkań i spędzania wolnego czasu, stąd aranżacja musi być odpowiednio dopasowana do charakteru lokalu. Odpowiedni klimat sprawia, że standardem zaczyna być brak wolnych stolików i konieczność rezerwacji z wyprzedzeniem, co jest marzeniem każdego właściciela.

Projektowanie wnętrza restauracji

Jeśli Klient chce stworzyć przestrzeń, gdzie mają odbywać się spotkania biznesowe, służbowe lunche i imprezy okolicznościowe chętnie skomponujemy takie miejsce. Projektowanie wnętrza restauracji zawsze na bieżąco konsultujemy z osobą decyzyjną. Aranżacje tworzymy pod profil przyszłych gości. Sala odpowiednia do spotkań z partnerami handlowymi nie powinna mieć krzykliwego i zbyt nowoczesnego wystroju. Bardziej odpowiedni będzie typ eleganckiego i klasycznego lokalu gastronomicznego z częścią stolików w formie loży, gdzie można swobodnie prowadzić poufne rozmowy.

Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych

Projekt dostosowujemy również do rodzaju kuchni. Aranżacja wnętrz restauracji włoskiej będzie inna od greckiej tawerny czy lokalu serwującego śniadania i szybkie lunche. Projektowanie lokalu gastronomicznego i jego wystrój musi oddawać charakter jedzenia, dlatego wybieramy elementy typowe dla kraju, z którego pochodzą serwowane dania. Mogą to być kolory flagi lub przedmioty czy zwyczaje, z którymi są kojarzone poszczególne tereny. Stawiamy jednak na oryginalność, dlatego w gospodzie z polskimi potrawami unikamy drewnianych ław i przaśnej stylistyki.

Projektowanie restauracji w Warszawie

Stolica to szczególne miasto, stąd obiekty, które tam projektujemy, muszą wyróżniać się swoją stylistyką i charakterem. Jeśli oczekiwaniem Klienta jest miejsce, które goście wybiorą zamiast lokalu gastronomicznego znanego celebryty, chętnie mu w tym pomożemy. Projektowanie wnętrz restauracji w Warszawie oprócz oryginalnego wystroju, musi cechować odpowiedni dobór materiałów i niebanalna aranżacja pomieszczeń. Jeśli ma być modnym miejscem, gdzie chętnie będą spotykać się znajomi, musimy zadbać o loże odgrodzone od reszty sali ściankami działowymi lub przepierzeniami.

Projektowanie wnętrz restauracji

Chcemy, by każdy obiekt przez nas zrealizowany, był miejscem, do którego goście chętnie wracają. Nie mamy wpływu na jakości jedzenia, ale gwarantujemy, że aranżacja wnętrza restauracji będzie najlepsza z możliwych. Nasz nadzór autorski to całościowe projektowanie lokalu gastronomicznego. Prowadzimy szczegółowe konsultacje z wykonawcami i na bieżąco koordynujemy harmonogram prac. Jeśli realizacja tego wymaga, to wprowadzamy konieczne zmiany do projektów wykonawczych. Odpowiadamy również za zakup i terminową dostawę koniecznych materiałów. Nie zapominamy również o instalacjach tj. hydraulicznej, elektrycznej i centralnego ogrzewania.

Modernizacja wnętrz istniejących restauracji

Nie nazywamy naszych realizacji rewolucjami, choć dla większości miejsc takimi są. Chcemy by projektowanie wnętrz restauracji i lokali gastronomicznych dało im nowe życie. By stały się miejscem spotkań towarzyskich, gdzie chce się wracać. Bez odpowiedniej aranżacji i pomysłowej kompozycji ustawienie stolików, baru czy kuchni to niemożliwe. Jeśli życzeniem Klienta jest, by jego obiekt stał się czymś takim, to zapraszamy do bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji w naszym biurze.